Polecamy


Xander Cage powraca, aby stawić czoła kolejnemu niebezpiecznemu zadaniu i uratować świat przed zagładą.
KANAŁ: HBO HD
EMISJA: Niedziela, 29.10 g. 20:10
Akcja drugiego seoznu Belfra przeniesie się z Dąbrowic do Wrocławia. W tamtejszym liceum Paweł Zawadzki będzie rozwiązywał kolejną zagadkę kryminalną.
KANAŁ: CANAL+ HD
EMISJA: Niedziela, 22.10 g. 21:30
Milla Jovovich powraca w finałowej opowieści o superbohaterce, która musi się zmierzyć z ostatnim wyzwaniem.
KANAŁ: HBO HD
EMISJA: Niedziela, 22.10 g. 20:10
Akcja rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granice, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją.
KANAŁ: HBO HD
EMISJA: Niedziela, 15.10 g. 20:10
Trzymający w napięciu thriller o mocy wirtualnego świata. W rolach głównych młode gwiazdy kina: Emma Roberts („Sztuka dorastania”) oraz Dave Franco („Iluzja”). „Nerve” to nie zabawa, to walka o życie.
KANAŁ: CANAL+ HD
EMISJA: Czwartek, 12.10 g. 20:00
Hipnotyczny thriller, który wzbudził zachwyt krytyki filmowej oraz widzów na całym świecie. Dzieło twórcy „Samotnego mężczyzny” Toma Forda. Film był nominowany do Złotych Globów w kategorii najlepszy reżyser oraz najlepszy scenariusz.
KANAŁ: CANAL+ HD
EMISJA: Wtorek, 10.10 g. 22:45
Oliver Stone przedstawia opowieść o byłym pracowniku CIA i NSA, który doprowadził do największego wycieku poufnych informacji w historii USA.
KANAŁ: HBO HD
EMISJA: Niedziela, 08.10 g. 20:10
Znana fotoreporterka wojenna Isabelle Reed (Isabelle Huppert) ginie w wypadku samochodowym, zostawiając męża Gene'a (Gabriel Byrne) oraz dwóch synów – Jonaha (Jesse Eisenberg) i Conrada (Devin Druid).
KANAŁ: Cinemax HD
EMISJA: Sobota, 07.10 g. 23:20
Sportowiec i kibic to jedność. Nie istnieją bez siebie. Kochają się, choć czasami bywa bardzo ciężko. Bez kibiców nie byłoby sportu jaki znamy – globalnej maszyny generującej emocje i gigantyczne zyski.
KANAŁ: CANAL+ Discovery HD
EMISJA: Środa, 04.10 g. 22:40
Natalie Portman i Lily-Rose Depp jako zjawiskowe siostry, które potrafią komunikować się z duchami.
KANAŁ: HBO HD
EMISJA: Niedziela, 01.10 g. 20:10